VELKÁ 30 SMOLNICE
sobota 21. června 2003


Oslavenci:
      Moje maličkost, Ferenc, Míra Volák a Máša; čerství titulatéři - Mgr. Jitka, Mgr. Lenka a ještě jednou Mgr. Máša.
      Středa 11.6.: Volá mi Štefik: "Ty jsi zrušil oslavu? Né, jak si na to přišel? Viděl jsem plakáty, kde 21.6 je v areálu místní zábava!" V tu chvíli mě polilo horko. Okamžitě jsem sedl do auta a mazal do Smolnice. Tam se dozvěděl, že já a pořadatel zábavy jsme si zabukovali stejný termín, ale každý u jiného člena spolku. Já měl v tu chvíli větší štěstí, ptotože jsem objednával u toho správnějšího. Čtyřikrát ubezpečen, že vše platí jsem odjel do Teplic.
      Neděle 15.6.: Po příjemně strávené sobotě v Lounech, mi to nedalo a zajel jsem se do nedaleké Smolnice ubezpečit, že vše platí. - Všechno je jinak. V pátek se uskutečnila velká schůze, kde rada moudrých vidláků rozhodla, že v areálu bude zábava. Zapomněli mi to ale jaksi dát na vědomí. Jen díky své vypěstované nedůvěře jsem se vyhnul infarktu, který bych jistě dostal za týden. Narychlo jsem zajistil provizorní prostor a se smíšenými pocity se těšil na příští týden.
      Pátek 20.6.: Hurá, mám klíče od sálu a s bráchou stěhujeme židle a stoly. Vypadá to, že zítra to klapne!
      Den D Neděle 21.6.: Dopoledne zajíždím pro alkáč, kterej se chladil u Štefikovo mamky. Narážíme sud s gambáčem a premiérové pivko mízí v štefikovo lalůčku. Jako první přijíždí Kasi a zanedlouho ho následují Ferenc s Jíťou a Lenkou. Ty se vrhají na výzdobu táců různými ňamkami. Postupně přijíždí další a další pozvaní. Zábava se rozjíždí a já se konečně dostávám do klidu a chopím se kelímku s bavoráčkem. Po šesté hodině oficiálně zahajuju jménem oslavenců pařbu a na osmou slibuju menší oneman šou. Vše pěkně klape, papká se chlastá se a já už mírně ovíněn zapomněl na svůj slib. Charlíe zřejmě nedočkav, mě upozornil, že už hodinu přetahuju. Tak jsem s mírnou trémou před všechny předstoupil a začal se předvádět. Dodnes nevím, jestli jsem byl aspoň trochu vtipnej. Díky zteplalému heliu v balóncích se mi zhatil konec představení a já byl zklamanej. No nic snad jindy.
      Kolem 1hodiny u mě nastalo asi tak dvouhodinové okno a díky němu už nemám pomalu co dál psát. Díky naraženým kolenoulím si pamatuji, že jsem si hrál na spidermana. Odneslo to Lukášovo auto. Inu alkohol z nás některých dělá zvířata. Spát se chodilo průběžně a někteří nezahmouřili oči vůbec.
      Druhý den se celkem brzo začalo vstávat a odjíždět. Ferenc potkal smuchlaného Mášu, který dvojnásobně oslavoval a s úsměvem se ho zeptal: "Tak co, kolikrát si šavloval?" A Máša pohotově kontroval: "Venku třikrát." - "Tak to de," odvětil Fery. "To jo ale čtyřikrát v autě. Můžu si s toho postavit malýho sněhuláka." Inu Máša opět zaperlil a minimálně tejden nebral stopaře. Zbylí pozůstalí uklidili pařící prostory a v půl dvanáctý jsem předal klíče od sálu.
      Kapitola mých devětadvaceti let se uzavřela a já se pln optimismu vrhám do třetí desítky svého života. Jsem hrd, že mám takové přátele a kamarády. Díky Vám všem.

Tak třeba na oslavě mých čtyřicátin nashle! Váš BADI.


P.S. Tak jako je dobrým zvykem na všech našich webech, jsou i fotky na této stránce "zvětšovací" a to po kliknutí na příslušnou zmenšeninu. (Neměly by vám uniknout i takové ty malinké fotečky přímo v logu webu;-)    FREE´d´LAND
  <<<   2003   >>>
chat

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
datum poslední aktualizace